Nasz zespół

Paweł Włodarczyk

Paweł Włodarczyk

Prezes Zarządu

Przed założeniem Great Private Equity Paweł spędził 15 lat w branży finansowej i inwestycyjnej. Wnosi swoje doświadczenie i realizuje kreatywne pomysły w Polsce, Afryce i na Bliskim Wschodzie doceniając szanse inwestycyjne każdego z tych rynków.

Paweł dzieli wolny czas między swoją rodzinę a ulubione hobby – żeglarstwo. Jeśli nie spotkasz się z Pawłem w biurze, możesz być pewien, że jest on w samolocie gdzieś pomiędzy Europą, Bliskim Wschodem i Afryką, lub żegluje z rodziną i cieszy się życiem.

Marcin Sporzyński

Marcin Sporzyński

Członek Zarządu

Marcin działa w branży finansowej od 14 lat. Jest współzałożycielem Great Private Equity gdzie wnosi swoje bogate doświadczenie zdobyte w pracy w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym. Jest współrealizatorem wielu oryginalnych projektów inwestycyjnych w Polsce, Afryce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Wolny czas poświęca rodzinie oraz swoim hobby, do których należą narciarstwo i squash.

Lidia Chojnacka

Pracownik Back Office

W branży finansowo – ubezpieczeniowej pracuje od 2003 roku. W pracy jak i w życiu prywatnym cenie tradycyjne wartości.
Na pierwszym miejscu jest rodzina i mały bzik na punkcie wnuczki, drugie miejsce literatura a pomiędzy i wokół dbałość i ochrona środowiska.

Bogda Muroń

Doradca

Z wykształcenia i zamiłowania pedagog i nauczyciel z wieloletnim stażem pracy z dziećmi i młodzieżą. Po przejściu na nauczycielską emeryturę na nowo odkrywa swoje inne możliwości zawodowe. Ponieważ praca z ludźmi zawsze była i jest dla niej przyjemnością, dlatego od dłuższego czasu spełnia się pomagając swoim klientom w podejmowaniu dobrych decyzji finansowych.

Marcin Jaroszewicz

Doradca

„W branży finansowej od 2007 roku. Przez wiele lat w czołowej firmie ubezpieczeniowej sprzedawał, budował zespół i szkolił przyszłych doradców w całym kraju. W najciekawszym okresie opiekował się grupą ponad 800 klientów. Współtworzy niezależną, ogólnopolską grupę doradców. Pasjonat ubezpieczeń na życie i alternatywnych dla rynków giełdowych metod inwestowania. W Great Private Equity ceni jakość i przejrzystość usług skierowanych do potencjalnych klientów. Prywatnie miłośnik książek i trener piłki nożnej.”

Bogusława Szymaniak

Partner

Pośrednictwem finansowym zajmuję się ponad 10 lat. Karierę zawodową rozpoczęłam w ING, gdzie pracowałam 4 lata. Kolejne 4 lata współpracowałam z AEGON. Obecnie ze stałymi klientami współpracujemy z Great Private Equity. Jestem osobą bardzo obowiązkową i skrupulatną dzięki czemu moi klienci odnoszą sukcesy finansowe. Na co dzień jestem osobą cierpliwą, ciepłą i pogodną.

Zbigniew Olech

Doradca

W 2013 roku zostałem doradcą w zakresie inwestycji i ubezpieczeń. Widząc, że wielu ludzi podejmuje w życiu nietrafione decyzje finansowe i często przepłaca, zdecydowałem się pomagać właśnie takim osobom. Największą satysfakcję w tej pracy to jest wdzięczność i zadowolenie klientów ze współpracy ze mną.

Od dwóch lat należę do wielkiej i wspaniałej rodziny GREAT gdzie mogę realizować się w tym, co najbardziej lubię, czyli w pracy doradcy finansowo-ubezpieczeniowego oraz na stanowisku menedżera.

Magdalena Wróblewska

Doradca

Od lat z sukcesami jestem związana zawodowo z branżą finansową – jestem doradcą finansowym, wyspecjalizowanym w sprzedaży produktów finansowych.
Bogate doświadczenie zawodowe zdobywałam w prowadzeniu projektów (jako członek zespołu), poprzez współpracę z Towarzystwami Inwestycyjnymi i innymi podmiotami zajmującymi się doradztwem finansowym.

W swojej pracy stawiam na uczciwość i długofalowe relacje z klientami, dziś poparte referencjami i rekomendacjami, co obecnie stanowi dla mnie najlepszą ocenę mojej pracy i osoby. 
Mój sposób na sukces? Lubię pracę z ludźmi, jestem osobą komunikatywną o wysokiej kulturze osobistej, motorem napędowym są określanie i osiąganie wyznaczonych celów.

Sławomir Kosyła

Partner

W branży finansowej od 2007 roku . Doświadczenie zdobywał w dużych międzynarodowych korporacjach . Pracował jako doradca oraz zarządzał zespołem doradców . Specjalista od inwestycji oraz ubezpieczeń . Stawia na długoterminową współpracę z klientami . Indywidualne podejście do klienta i odpowiednio dobrane, uszyte na miarę rozwiązania inwestycyjne i ubezpieczeniowe oraz późniejsza obsługa sprawiają że wielu klientów współpracuje od wielu lat oraz polecają nowych klientów.

Marcin Mita

Doradca

W branży finansowej od 2001 roku. W 2007 roku poszerzyłem swoją wiedzę i działalność o rynek ubezpieczeń na życie. Liczne szkolenia z zakresu sprzedaży z wielu firm. W firmie Great Private Equity realizuję się jako doradca finansowy. Moim klientom pomagam znaleźć najlepsze rozwiązania z zakresu ubezpieczeń i inwestycji.

Waldemar Czenczek

Dyrektor oddziału Rzeszów

Doświadczenia sprzedażowe zdobywałem już od 1995 roku, przede wszystkim w branży finansowej skutecznie obsługując klientów i pomagając szukać najbardziej optymalnych rozwiązań.

Od 2006 do 2015 w korporacjach międzynarodowych poznając od podszewki tajniki sprzedaży a później zarządzania, stąd od 2012 jako manager i dyrektor, realizowałem ścieżkę zawodową skutecznie budując i zarządzając zespołami sprzedażowymi co czynię do dzisiaj. Moją pasją na całe życie jest muzyka i gitara.

Sylwester Kowalski

Partner

Doświadczenie zawodowe 8 lat, współpracy z Funduszami Inwestycyjnymi i instytucjami Finansowymi zajmującej się obsługą kapitałową podmiotów gospodarczych oraz osoby fizycznych. Z Great Private Equity współpracuje od 2016 r. We współpracy z klientami nastawiamy się przede wszystkim na przejrzystość podpisywanych umów oraz kompleksową obsługę kapitałową tworząc dzięki temu jasną i klarowną współpracę dzięki której współpraca nawiązuje się na długie lata.

Szymon Fliegiel

Doradca

9 lat doświadczenia w pracy na rynkach finansowych – w tym czasie współpraca z największymi instytucjami finansowymi na świecie oraz praca z klientami za granicami kraju. Swój czas dzieli między klientów w Poznaniu, Warszawie, Katowicach i Dubaju, gdzie wspiera rozwój Great Private Commercial Brokers. Swą pracę opiera na długofalowej i wielopłaszczyznowej pracy z klientami. Prywatnie nie wyobraża sobie życia bez swojej żony, sportu i dobrej kuchni.

Ewa Włodarczyk

Office Manager

Z rynkiem finansowym związana od 10 lat. Z Great Private Equity od początku istnienia firmy. 
Koordynuje pracę wszystkich naszych biur w Polsce, Dubaju i Lagos. Dzięki jej umiejętnościom i kreatywności firma może sprawnie rozwijać się i odnosić sukcesy. Ceni sobie kontakty z ludźmi. Jest dużym wsparciem dla wszystkich pracowników i współpracowników firmy. Wolny czas poświęca córkom.

Ewa Badura

Asystentka Oddziału Kraków

W Great Private Equity z entuzjazmem stawia swoje pierwsze kroki zawodowe.

Prywatnie pasjonatka języków obcych, turystyki górskiej i namiotowej, fotografii artystycznej, muzyki i literatury, a szczególnie poezji.

Dariusz Dymek

Doradca

Jestem absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Przez ponad 20 lat pracowałem w korporacjach, głównie z branży telekomunikacyjnej, gdzie zajmowałem się zagadnieniami ekonomicznymi.

Od 10 lat swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu finansów i ekonomii wykorzystuję w kontaktach z klientami. Zaczynałem w amerykańskiej firmie ubezpieczeniowej pracując jako Life Planner. Prywatnie moją pasją jest sport amatorski, który staram się uprawiać dostosowując do aktualnej pory roku. Głównie krajoznawcza, długodystansowa jazda na rowerze, pływanie kajakiem i bieganie na nartach.

Irena Figiel-Miziniak

Doradca

Od 20 lat zajmuje się rynkami finansowymi od najniższego szczebla sprzedawcy ubezpieczeń (NN), do zarządzania (Bankowy PKO) i kierowania własną firmą włącznie. Jako jeden z najlepszych sprzedawców produktów finansowych w rankingach krajowych, stała się niekonwencjonalnym szkoleniowcem-praktykiem, instrumentów finansowych, dla kilku firm z branży. Wiedzą dzieliła się też przez 9 lat ze studentami Politechniki Opolskiej jako nauczyciel akademicki, ucząc finansów i controllingu. Dlatego każde jej hobby (coaching, teatr, rajdy samochodowe) jest zawsze przeliczane na zysk i stratę, ale we własnym rozwoju pielęgnuje bilansową równowagę ducha.

Jarosław Kulczyński

V-ce Prezes

Swoje pierwsze kroki w branży finansowej postawiłem w 1998 roku i już w niej zostałem do dziś, przechodząc kolejno przez wszystkie szczeble kariery: od doradcy klienta, przez kierownika zespołu, vice dyrektora i wreszcie dyrektora biura. Doświadczenie zdobyte w wielkich korporacjach, dziś wykorzystuję będąc uczestnikiem projektu pod nazwą Great Private Equity, czyli „antykorporacyjność w biznesie”.

Moją pasją zawodową jest przeprowadzanie szkoleń oraz wdrażanie nowych adeptów do pełnego wyzwań zawodu doradcy finansowego.
Pasja prywatna to praca w „drewnie” oraz budowa mebli.

 

Natalia Włodarczyk

Asystentka Zarządu

Jest studentką pierwszego roku na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia na kierunku dietetyka. 
Sprawnie zarządza obiegiem dokumentów oraz sprawami administracyjnymi firmy.

Interesuje się sportami ekstremalnymi.

Marcin Karczmarczyk

Doradca

Z branżą finansową związany jest od 6 lat. Doświadczenie zdobywał poprzez współpracę z funduszami inwestycyjnymi i innymi podmiotami zajmującymi się doradztwem finansowym. W kontaktach ze swoimi Klientami stawia na długofalową współpracę oraz kompleksową obsługę w zakresie inwestycji i ubezpieczeń.

Piotr Bajor

Partner

Magister ekonomii. Z rynkiem finansowym związany od 1992 r. Początkowo jako dyrektor Krajowego Biura Dochodzeń Ubezpieczeniowych. Później publicysta, redaktor naczelny Biuletynu Bankowego, miesięcznika Prawo, Ubezpieczenia, Reasekuracja.
W latach 2005 – 2009 prezes Fundacji Prawo Europejskie.
Od 2011 roku pracuje z Klientami, dbając o ich bezpieczeństwo finansowe.
Z Great Private Equity związany jako partner od początku istnienia firmy.
Zainteresowania: literatura, film, wędkarstwo.

Maria Galasiewicz

Doradca

Absolwentka Szkoły Giełdowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Akademii Tworzenia Kapitału. Od 13 lat zajmuje się doradztwem finansowym, a jej pasją jest podróżowanie oraz psy rasowe.

Beata Włodarczyk

Partner

Od 20 lat pracuje w branży finansowej.
Praca z ludźmi to moja pasja.
Dla mnie liczy się długoterminowa współpraca z klientami.
Dlatego stawiam na indywidualne podejście do klienta.
To co robię daje mi wiele satysfakcji.
Prywatnie uwielbiam podróżować.

Konrad Topa

Doradca

Kiedy w 2007 r. zaczynał studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, prowadził już własną firmę, którą razem z członkami swojej rodziny współtworzy do dziś. Również wtedy zainteresował się mocniej rynkiem finansowym – patrząc na niego nie tylko z perspektywy obserwatora, ale także bezpośredniego inwestora. Dzięki zdobytemu w ten sposób doświadczeniu jest w stanie skutecznie doradzić swoim klientom odpowiednie rozwiązania finansowe.

Prywatnie uwielbia podróżować – najchętniej do Hiszpanii, w której przez blisko rok mieszkał i studiował. Stolicę słonecznej Andaluzji – Sewillę, uważa za najpiękniejsze miasto na świecie.

Marcin Jońca

Manager / oddział Rzeszów

W branży finansowej od 2012 roku. Kilkuletnia współpraca z dużymi korporacjami finansowymi m.in. Nationale Nederlanden, Aviva.

Przez ostatnie kilka lat zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowym i inwestycyjnym oraz rekrutuję, wdrażam i prowadzę zespoły doradców.

Odkąd pracuję dla firmy Great mogę zaspokoić potrzeby klienta we wszystkich płaszczyznach finansowych w najlepszym tego wydaniu.

Sławomir Pawełek

Doradca

W branży finansowej od 19 lat.

”Jestem tylko doradcą, prezentuję i wyjaśniam, dbam aby klienci byli usatysfakcjonowani, decyzję o wyborze inwestycji pozostawiam Państwu.”

Urszula Dec

Doradca

Karierę w finansach rozpoczęłam 2 lata temu, chociaż już wcześniej studiując na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie debiutowałam w pracy w bankowości. Obecnie prowadzę prężnie działającą firmę świadczącą usługi wspomagające biznes w sferze finansowej.

Uwielbiam pracę z ludźmi, życie na pełnych obrotach oraz ciągły rozwój, podróże małe i duże, poznawanie nowych kultur i języków. To pierwszy krok do zadbania o siebie i swoich najbliższych, o ich bezpieczeństwo finansowe, pasywny dochód i pewne zyski.

Grzegorz Najda

Doradca

Wieloletni pracownik segmentu usług finansowych, specjalizujący się w obsłudze sektora MŚP. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, obecnie studiujący Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Z firmą Great Private Equity związany od 2 lat. W wolnych chwilach interesuje się wędkarstwem i dobrą książką.